آیواز (Ayvaz)

آیواز ترکیه (AYVAZ)

کمپانی بزرگ آیواز در ترکیه در سال  1948 از یک کارگاه کوچک در استانبول و با شعار «ساخت آنچه در کشور ترکیه نیست»  آغاز به کار کرد. این کمپانی در حال حاضر یک کارخانه بزرگ به مساحت 32000 متر مربع دارد که نزدیک به 600 نفر در آن مشغول به کار هستند.

آیواز (Ayvaz) محصولات خود را به 100 کشور در دنیا از جمله ایران صادر می کند. این کمپانی دارای 252 توزیع کننده در خارج از کشور ترکیه نیز می باشد.

این کمپانی علاوه بر موفقیت در تولید تجهیزات باکیفیت، در امور فرهنگی، حفظ محیط زیست، نوآوری و… نیز سرآمد است.

آیواز همچنین در کشورهای روسیه، بلغارستان، لهستان و چین نیز کارخانجاتی راه اندازی کرده است. برند Ayvaz محصولاتی از شیرآلات صنعتی گرفته تا تجهیزات آتش نشانی را تولید می کند. این کارخانه دارای 10 دفتر در شهرهای مختلف ترکیه است. آیواز، محصولات خود را به 100 کشور در دنیا از جمله ایران صادر می کند.  این کمپانی دارای 252 توزیع کننده در خارج از کشور ترکیه نیز می باشد.

شیرآلات صنعتی و تجهیزات بخار آیواز
وضعیت فعلی کارخانه

آیواز ترکیه

Products
0
مساحت کارخانه
0
تعداد پرسنل
0
ایواز از اعضای انجمن Euro-Qualiflex (AEQ) است.
راه حل های آیواز

راهکارهای این شرکت، از نیروگاه های بزرگ پتروشیمی گرفته تا نیروگاه های برق آبی، در بخش ها و صنایع مختلف در سراسر جهان در حال اجرا است. گروه شرکت های آیواز در بخش های مختلف از جمله مواد غذایی، خودروسازی، نساجی، شیمی، انرژی، دریایی با محصولات و راهکارهای باکیفیت در سراسر جهان فعالیت می کنند.

نمایندگی آیواز در ایران

نمایندگی رسمی و عامل فروش اصلی برند آیواز ترکیه به طور رسمی در سال 1400 به شرکت انرژی بخار آسیا اعطا شد. این نمایندگی شامل واردات انواع شیرآلات صنعتی و سایر محصولات این کشور می باشد. در قسمت زیر می توانید کاتالوگ محصولات مختلف آیواز را دانلود کنید.

دانلود کاتالوگ محصولات آیواز

جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش محصولات ایواز ترکیه با شرکت انرژی بخار آسیا در تماس باشید.

درباره آیواز بیشتر بدانید

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

برای امتیازدهی روی ستاره ها بزنید

امتیاز متوسط 0 / 5. تعداد امتیازها 0

هنوز کسی امتیاز ثبت نکرده است.

تماس با مدیر فنی